iSpring Suite MaxNajbardziej profesjonalne rozwiązanie na rynku do tworzenia projektów e-learningowych

Łatwe projektowanie zaawansowanych i atrakcyjnych kursów e-learningowych

Aby tworzyć wspaniałe e-learningowe projekty nie trzeba posiadać zaawansowanych umiejętności programistycznych. iSpring Suite Max to oprogramowanie przeznaczone do tworzenia wyjątkowych szkoleń w postaci filmów, quizów, symulacji dialogowych i innych edukacyjnych materiałów. Narzędzie firmy iSpring Solutions jest bogato zaopatrzone w intuicyjne narzędzia oraz kompatybilne z programem Microsoft Power Point. iSpring Suite dodaje własną zakładkę do paska narzędziowego w PowerPoint, co zapewnia perfekcyjną integrację między programami. Wszelkie animacje, wyzwalacze, efekty przejścia, czcionki, osadzone multimedia, formatowania, obiekty SmartArt czy nawet języki piane od prawej do lewej wyglądają dokładnie tak samo w formacie wideo, jak w prezentacji PowerPoint.

iSpring Suite Max to najbardziej rozbudowane narzędzie do tworzenia projektów e-learningowych wydane przez iSpring Solutions. Poza komponentami znanymi z podstawowej wersji iSpring Suite takimi jak:

 • iSpring QuizMaker – narzędzie do tworzenia interaktywnych quizów
 • iSpring TalkMaster – narzędzie scenariusza do ćwiczenia umiejętności komunikacji
 • iSpring Flip – narzędzie do tworzenia przewijanych książek SCORM z Worda i plików PDF
 • iSpring Conventer Pro – konwerter plików PowerPoint do HTML5 i SCORM.
 • iSpring Cam Pro – program do tworzenia screencastów i tutoriali.
 • iSpring River – narzędzie pozwalające na konwersję plików .PPX do formatu .MP4.

 • w iSpring Suite Max dodatkowo otrzymujemy dodatkowo dostęp do:


 • iSpring Content Library - ponad 68 tysięcy elementów takich jak: szablony, postacie, tła, motywy kolorystyczne, przyciski i ikony. Każdy z szablonów w tej obszernej bibliotece zawiera kilka elementów, począwszy od slajdu tytułowego i spisu treści poprzez rozdziały i osie czasu, na slajdach informacyjnych kończąc. Wszystko można modyfikować i ustawiać w dowolnej kolejności. Kolekcja postaci w Content Library zawiera ponad 30 tysięcy zdjęć postaci w różnym wieku, oraz rozmaitych grupach etnicznych bądź zawodach. Każda z postaci posiada kilka zdjęć wyrażających emocje, bądź określone zachowanie dzięki czemu prezentacja nabierze ekspresji. Zbiór lokacji zawarty w Bibliotece składa się z przeszło 200 zdjęć, spośród różnych środowisk: sklepy, lotniska, banki, biura, szpitale, etc.

 • iSpring Space - jest miejscem w sieci, w którym można przechowywać wszystkie pliki i projekty wykonane w programach firmy iSpring Solutions. Do tworzenia kursów LMS w iSpring Space potrzebny jest wyłączne dostęp do internetu. Dodatkowo mamy możliwość wrzucenia pliku roboczego, i przekazanie go zainteresowanym, by w szybki sposób mogli przesłać nam opinię, bądź poprawki.

 • Wsparcie techniczne 24/7 – natychmiastowa pomoc telefoniczna, mailowa luba na czacie.

 • Bezpłatne aktualizacje i upgrade do najnowszej wersji w przeciągu roku od zakupienia licencji.

 • Tym co wyróżnia wersję Suite Max wśród innych produktów z oferty iSpring Solutions jest możliwość ożywienia projektów. Program zapewnia obszerny zbiór zdjęć aktorów, które personalizują lekcje i umożliwiają przekazanie konkretnej informacji za pomocą odpowiednich gestów, postaw lub min, co znacznie upraszcza przyswajanie wiedzy. Jeśli wbudowany zbiór nie wystarczy, można także skorzystać z kreatora postaci i załadować własne obrazy w celu osiągnięcia właściwego przekazu.

  To jedynie niektóre z wielu zalet iSpring Suite Max!

  Prosimy o odwiedzenie strony producenta w celu dokładnego zapoznania się ze wszystkimi funkcjami iSpring Suite Max.

  Firma iSpring Solutions oferuje również bardziej podstawowy produkt iSpring Suite. Aby dowiedzieć się, która aplikacja będzie bardziej odpowiednia dla Państwa, prosimy skorzystać z uproszczonego porównania dwóch rozwiązań iSpring.